Zoetermeer

Maria Montessorilaan 23
hoofdvestiging

Kijk voor een rechtstreeks telefoonnummer en e-mailadres bij jouw contactpersoon.
Onze stafafdelingen zijn bereikbaar via ons centrale telefoonnummer: 088 8 228 228.

info@stichting-cav.nl

Medewerkers

Bewindvoerders

Cindy Vis

c.vis@stichting-cav.nl

088 8 228 300

99

Eliane Langendoen

e.langendoen@stichting-cav.nl

088 8 228 236

99

Esther Woudsma – Stagecoördinator

e.woudsma@stichting-cav.nl

088 8 228 230

90

Ingrid Wolff

i.wolff@stichting-cav.nl

088 8 228 269

4

Erik Breedijk

e.breedijk@stichting-cav.nl

088 8 228 206

3

Hans Kulk

h.kulk@stichting-cav.nl

088 8 228 243

2

Nadine Verheugd

n.verheugd@stichting-cav.nl

088 8 228 268

2

Susan van Viegen

s.viegen@stichting-cav.nl

088 8 228 214

2

Mariska d’Haese

m.dhaese@stichting-cav.nl

088 8 228 267

2

Brigitte van Mierle

b.mierle@stichting-cav.nl

088 8 228 242

0

Budgetbeheerders

Nafiesha Mangroe

n.mangroe@stichting-cav.nl

088 8 228 231

0

Peggy Schalker

p.schalker@stichting-cav.nl

088 8 228 215

0

Rachelle Schouten

r.schouten@stichting-cav.nl

088 8 228 237

0

Mentoren

Alieke van der Ent

a.ent@stichting-cav.nl

088 8 228 322

99

Lisa de Reuver

l.reuver@stichting-cav.nl

088 8 228 266

9

Marc Jan Haantjes

m.haantjes@stichting-cav.nl

088 8 228 227

8

Esmée Langerak

e.langerak@stichting-cav.nl

088 8 228 207

10

Claudine van den Hengel

c.hengel@stichting-cav.nl

088 8 228 297

0

Ondersteuners

Sandra Hermans

1

Ilaysa Butt – Thakoerdien

1

Sylvia van Rooijen

1

Jacklyn Collard

1

Anja Ruijgrok

0

Stafmedewerkers

Jeroen van der Meer

manager bedrijfsvoering

99

Marijn Frederiks

manager operationele zaken

98

Mohammed el Mahdaoui

bestuurssecretaris

87

Saskia Boere

HR manager

81

Iris Tuinenburg

medewerker HR

80

Sergio Vishnudatt

financiële administratie

74

Corinne Jochems

financiële administratie

70

Jeffery van Mechelen

financiële administratie

70

Lente Polonia

financiële administratie

70

Karin van der Velden

coördinator inwerken en opleiden

65

Monique Hoogvliet

marketing en communicatie adviseur

60

Marousha Ramdin

facilitair medewerker

50

Sandra Hermans

telefoniste en receptioniste

40

Robine Taal

telefoniste en receptioniste

40

Liesbeth de Wit

telefoniste en receptioniste

40

Vacatures