Zoetermeer

Maria Montessorilaan 23
hoofdvestiging

Onze stafafdelingen zijn bereikbaar via 088 8 228 228.
Kijk voor andere telefoonnummers bij jouw contactpersoon.
info@stichting-cav.nl

Medewerkers

Bewindvoerders

Eliane Langendoen

e.langendoen@stichting-cav.nl

088 8 228 236

99

Remco van Rijn

r.rijn@stichting-cav.nl

088 8 228 242

90

Esther Woudsma – Stagecoördinator

e.woudsma@stichting-cav.nl

088 8 228 230

90

Ingrid Wolff

i.wolff@stichting-cav.nl

088 8 228 269

4

Erik Breedijk

e.breedijk@stichting-cav.nl

088 8 228 206

3

Hans Kulk

h.kulk@stichting-cav.nl

088 8 228 243

2

Nadine Verheugd

n.verheugd@stichting-cav.nl

088 8 228 268

2

Susan van Viegen

s.viegen@stichting-cav.nl

088 8 228 214

2

Mariska d’Haese

m.dhaese@stichting-cav.nl

088 8 228 267

2

Kim Goeman

k.goeman@stichting-cav.nl

088 8 228 274

0

Budgetbeheerders

Nafiesha Mangroe

n.mangroe@stichting-cav.nl

088 8 228 231

0

Rachelle Schouten

r.schouten@stichting-cav.nl

088 8 228 237

0

Mentoren

Claudine van den Hengel

c.hengel@stichting-cav.nl

088 8 228 297

0

Marc Jan Haantjes

m.haantjes@stichting-cav.nl

088 8 228 227

0

Ondersteuners

Ilaysa Butt – Thakoerdien

i.thakoerdien@stichting-cav.nl

088 8 228 443

1

Amber LaFlamme

a.laflamme@stichting-cav.nl

088 8 228 405

1

Sylvia van Rooijen

s.rooijen@stichting-cav.nl

088 8 228 412

1

Stafmedewerkers

Frans de Boer – directeur bedrijfsvoering | controller

info@stichting-cav.nl

99

Marijn Frederiks – manager operationele zaken

m.frederiks@stichting-cav.nl

98

Mohammed el Mahdaoui – bestuurssecretaris

m.mahdaoui@stichting-cav.nl

87

Saskia Boere – HR manager

s.boere@stichting-cav.nl

81

Iris Tuinenburg – medewerker HR

i.tuinenburg@stichting-cav.nl

80

Sergio Vishnudatt – teamleider financiële administratie

s.vishnudatt@stichting-cav.nl

74

Corinne Jochems – financieel administratief medewerker

c.jochems@stichting-cav.nl

70

Jeffery van Mechelen – financieel administratief medewerker

j.mechelen@stichting-cav.nl

70

Lente Polonia – sr. medewerker financiële administratie

l.polonia@stichting-cav.nl

70

Karin van der Velden – coördinator inwerken en opleiden

k.velden@stichting-cav.nl

65

Monique Hoogvliet – adviseur marketing en communicatie

m.hoogvliet@stichting-cav.nl

60

Marousha Ramdin – facilitair medewerker

m.ramdin@stichting-cav.nl

50

Sandra Hermans – telefoniste en receptioniste

s.hermans@stichting-cav.nl

40

Robine Taal – telefoniste en receptioniste

r.taal@stichting-cav.nl

40

Liesbeth de Wit – telefoniste en receptioniste

l.wit@stichting-cav.nl

40